המוצרים שלנו

חומרים לתבניות

השימוש להכנת RTV סיליקון לתבניות / מוצר סופי כדגם
סיליקון נוזלי A+B תוצאה סופית חומר גמיש בגמישויות שונות  10,20,30 ועוד…
הגוון שקוף חלבי / לבן / ורוד התבנית יכולה הכנת תבנית להעתקת מודלים / מוצרים / דגמים.

מדוע משתמשים בסיליקון גמיש יותר? מתאים להעתקת חלקים קטנים / נרות שניתן לחלץ בקלות.
ככל שעולים בגמישות, תבנית הסיליקון צריכה לקבל יציבות ולכן מאוד חשוב לקבוע עם איזה סיליקון לעבוד, ולקבל את התוצאה הטובה ביותר.
את הסיליקון ניתן לצקת / להבריש (עם תוסף מסמיך) על מודל שעשוי גבס,  חימר,  בטון שעווה, חימר פיסול / פולימרי, קלקר / פוליאוריטן ועוד.. ואין סוף מוצרים שאפשר להעתיק ולקבל פרטים מדוייקים.
לאחר שהתבנית סיליקון RTV מוכנה (עמידות בטמפרטורה כ-150 מעלות ואולי יותר) ניתן לצקת גבס, בטון, פוליאסטר קריסטלי, אפוקסי קריסטלי, פוליאוריטן גמיש /קשיח, מוקצף, שעווה ,תערובת אבקת שיש עם אפוקסי או פוליאסטר ולקבל אפקט של אבן, כדי לקבל גוון שרוצים, ע"י תוספת פיגמנטים לתערובת , חול צבעוני ועוד… אין ספור אפשרויות.

דגם / מוצר סופי
ניתן להכין מהסיליקון גם משטחים בעוביים שונים להספיג בדים / לצקת בתוך תבנית לקבל דמויות מסיליקון עם אפשרות לערבב פיגמנטים/ צבעים ולשנות את הגוון המקורי שלו, וכמובן אין ספור אפשרויות שניתן להכין.
החומרים הנ"ל משמשים את הלקוחות בתעשיית: פיסול, אומנות, אדריכלות, מעצבי מוצר/תעשייתי, סטודנטים / דגמים / מודלים/ תפאורות / תאטרונים / מוזיאונים / אורתופדיה/ מכללות/ בתי ספר/ אוניברסיטאות/ מכינות, לקוחות פרטיים / מפעלים ועוד……

עשה זאת בעצמך!!

אנו המקום שיכולים להמליץ ולתת את הייעוץ וההדרכה איך עובדים עם חומרים ואפשרויות נוספות.

לשאלות נוספות/ייעוץ מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם באפשרי.

* לייעוץ יש לתאם הגעה מראש
דילוג לתוכן