אבקות למילוי

  • אבקת שיש /פילר 
  • מיקרו בלון 
  • אירוסיל 
  • סיבי זכוכית קצוצים מפיברגלס 
  • אורך 4.5 מ"מ, 12 מ"מ

שימושים

אבקות מילוי נועדו כדי לשפר או לשנות שימושים או תכונות של חומרים מסוימים, כמו גם להשפיע על רמת הגימור. חומרי מילוי יכולים להשפיע על חוזק מתיחה, קשיחות, עמידות בחום, צבע או גוון, בהירות ועוד. 

מילוי רב תכליתי של אבקה אידיאלי להכנת משטחים לפני צביעה, ידוע כבעל ביצועים גבוהים, ובעל נוסחה מיוחדת לתיקוני, גבס, עץ, לבנים, אבן ורוב חומרי התעשייה האחרים. 

חומרי מילוי עוזרים גם ליישור שטחים ולהסתרת פגמים שטחיים. חומרי מילוי פלסטיים הם חלקיקים המוספים למוצרי פלסטיק במטרה להוזיל את עלויות הייצור ולשפר תכונות ספציפיות של המוצר הסופי. זאת בזכות יכולתם לשפר את חוזק המתיחה והקשיחות, להגביר את העמידות בחום, ולשפר את איכות הצבע.

יתרונות מרכזיים

  • יצירת מגוון רחב של ציפויים חזקים שיכולים לספק גימור עמיד, הרבה מעבר למה שמספקים צבעים נוזליים, מבלי להתפשר על הנראות וההיבט האסתטי.
  • התאמה אישית של המרקם.
  • צורך בתחזוקה נמוכה.
  • יישום מהיר, ללא צורך להמתנה ממושכת בין מריחת שכבה אחת לשנייה.

שילוב עם חומרים נוספים

אבקות למילוי כוללות מיקרו בלון, אבקת שיש, אירוסיל, סיבי זכוכית קצוצים ווריאציות נוספות המשפיעות על תהליך העבודה והתוצאה הסופית.

אבקת מיקרו בלון (עשויה סיבי זכוכית), משמשת כתוסף לפוליאסטר / אפוקסי ולהסמכת החומר, ומיועדת בעיקר לשלב ההכנה לפני צביעה ולאטימת סדקים. נמכרת באריזות 0.5 ק"ג , ו- 16 ק"ג. יש להוסיף את האבקה לתוך אפוקסי או פוליאסטר על מנת להפוך את המוצר לקל יותר. 

אבקת שיש, קלציום קרבונט – סידן בגוון לבן. עשויה מגרגרים גסים של שיש (בצבעים שונים) ומשמשת כחומר מילוי, כתוסף לפוליאסטר / אפוקסי, ועבור מגוון רחב של שימושים תעשייתיים כגון חיסכון בשרף, לדבקים, שיש, איטום ועוד. הוספת האבקה לפוליאסטר מאפשרת קבלת מוצר דמוי שיש או אבן. מדובר במשאב טבעי שניתן לטחון לגדלים שונים של גרגרים בהתאם ליישום והשימוש. נמכרת באריזות של 2 ק״ג או 25 ק״ג. 

אבקת אירוסיל, אבקה לבנה שניתן להוסיף לפוליאסטר, אפוקסי ומגוון רחב של חומרים. מטרתה להסמיך את החומר שיהיה קל יותר להברשה, מריחה והדבקה, לאחר שהחומר מתקשה. (ניתן לשייפו עם נייר שיוף או נייר מים). אבקת אירוסיל נמכרת באריזות של0.5  ק"ג , ו- 10 ק"ג.

סיבי זכוכית קצוצים, שמטרתם לחזק מודלים או את המוצר הסופי. ניתן להוסיף את הסיבים הקצוצים לגבס, בטון, אפוקסי, פוליאסטר, נסורת עץ ועוד. נמכרים באריזות של 1 ק"ג , 5 ק"ג, ו- 25 ק"ג.

חשוב לדעת

טכנולוגיות חדשות מאפשרות כיום יצירת אבקות היברידיות. מדובר בקטגוריית מוצרים חדשה וחיונית ליצירת אבקות המספקות חוויות חושיות חדשות ושיטות יישום ייחודיות. טכנולוגיות אלה מאפשרות ערבוב צבעים ומרקמים שונים ליצירת מגוון , וסגנונות גימור חדשים ומעניינים.

לשאלות נוספות/ייעוץ מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם באפשרי.

* לייעוץ יש לתאם הגעה מראש