קצת עלינו

[playht_player width="100%" height="90px" voice="he-IL-AvriNeural"]

אלגד – מומחיות וניסיון לאורך כל שלבי היצירה

שירותיות 🎨 מקצועיות🎨 ואמינות 🎨 מעל לכל

"זה לא משנה איך אתה מניח את הצבע, כל עוד נאמר בכך משהו",  (ג'קסון פולוק).

דרכה של כל יצירה מתחילה במחשבה וממשיכה בבחירת חומרי הגלם, במהלך העשייה ועד המוצר המוגמר, שמביא לידי ביטוי חוויות, דעות, זיכרונות, ולעיתים אף מוביל אותנו ישירות לנבכי נפשו של האמן.

בכל שלב בדרך מומלץ להתייעץ, לשתף ולפעמים גם לקבל השראה ממקומות, אירועים ואנשים, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה, תרתי משמע. מרגע בחירת המוצרים ובמהלך כל הדרך, אנו מציעים ומשווקים מגוון רחב של חומרי גלם לתעשיית הפיברגלס והאומנות, פעילות המבוססת על הוותק והניסיון שרכשנו במשך השנים, המאפשרים לנו לספק פתרונות ברמה מקצועית, איכותית ואמינה.

השירות שלנו עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, וכולל בנוסף להכוונה המתייחסת לשימוש בחומרים המתאימים, גם ייעוץ אישי והדרכה, כחלק מהמענה הכולל והליווי הצמוד שאנו נותנים בכל שלבי העבודה, וגם לאחר סיומה. זאת בנוסף להרצאות, ניהול קבוצות חשיבה וסיעור מוחות, כדי שתוכלו לגבש תהליך שמותאם לכם, וניזון גם מהסביבה.

בין מגוון החומרים שאנו משווקים ניתן למצוא חומרי גלם למודלים לתבניות וליציקות מוצר סופי; 

לוחות קלקר (פוליסטירן מוקצף)פוליאוריטן מוקצף קשיח/ ספוגי/ גומי/ פלסטיק קשיח; פלסטלינה למעצבים;

חימר לעיצוב/ לפיסול /פולימרי; RTV סיליקון מהיר/איטי; לטקס נוזלי; אלג׳ניט להעתקת פנים וגוף

פוליאסטר קריסטלי/אפוקסי קריסטלי מהיר/איטי; פיגמנטים שקופים/אטומים; אבקות למילוי וסיבי זכוכית פיברגלס קצוצים/בדים; גבס דנטאלי; חומרים לוואקום; ציוד לגלשנים; כלי עזר; ועוד.

כאחת החברות המובילות בתחום, זוכה אלגד למוניטין גבוה ולקהל לקוחות נאמנים, עדות לשירות המוקפד ולחומרי הגלם המגוונים והאיכותיים. בין לקוחותינו ניתן למצוא משרדי ממשלה, בתי ספר, מכללות, מכינות אוניברסיטאות, מוזיאונים, גורמים רבים מתחום האופנה, העיצוב התעשייתי ועיצוב מוצר, תחום הבמה והתפאורה, תיאטרון, קולנוע, מענף הטקסטיל, אמנות רב שימושית, פיסול, תכשיטנות, פלסטיקה, אורתופדיה, הייטק ופיתוח מוצרים, מתעשיית הרכב והאספנות (אופנועי ים, סירות, יאכטות, גלשנים, סקטבורד, קייקים ,כלי טיס), ועוד.

הרבה מעבר לבחירת חומרי גלם

אילנה אלגד, הבעלים ומנהלת החברה, מקיימת הרצאות בתחום האמנות והפלסטיקה, עם דגש על נושא חשיבות בחירת חומרי הגלם והשימושים של כל אחד, לאורך כל תהליך היצירה. ניתן גם לקבל ייעוץ, הכוונה והדרכה בנושא חומרי גלם להכנת מודלים, תבניות, יציקות, המוצר הסופי, ואופי השימוש בכל אחד מהחומריםֿ, במטרה לבסס את הקווים המנחים של הפרויקט ולייעל את תהליך העבודה, בכל אחד מהשלבים**.

אלגד: ״בנוסף לאמנים וגורמים בענף התעשייה ועוד, ישנם סטודנטים רבים אותם ליוונו במהלך פרויקטים רבים, שחזרו אלינו כמעצבים ואמנים מובילים. מבחינתו, ההצלחה שלהם זו גם ההצלחה שלנו. אנחנו תמיד שמחים לראות שגם לקוחות שתקופה מסוימת לא עסקו בתחום, או עבדו עם החומרים, חוזרים אלינו עם תשוקה וניצוץ ליצירה ועשייה. כדי לתת מענה הוליסטי ומקצועי אנחנו עובדים עם חברות יצרניות, מהמובילות בעולם בתחום התעשייה, ומתהדרים במתן שירות ומענה מהיר, הכולל מערך משלוחים עד הבית״.

מבין לקוחותינו המרוצים בתחומי האמנות, הפיסול, הטקסטיל, האופנה. התכשיטים, הפלסטיקה , והתעשייה:

שנקר ביה"ס הגבוה לעיצוב; המכון הטכנולוגי חולון (HIT); בצלאל האקדמיה לעיצוב ואמנות ירושלים; סמינר הקיבוצים; בית הספר ׳קלישר׳; מכון אבני; אורט סינגלובסקי; ועוד….

למידע ונוסף והזמנות:

גם כשאנחנו לא עונים, אנחנו תמיד זמינים בזכות מוקד הודעות אנושי טלפוני, שירות הכולל קבלת הודעות ומענה מהיר ויעיל.

**בתיאום מראש.

פרטי יצירת קשר

לשאלות נוספות/ייעוץ מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם באפשרי.

* לייעוץ יש לתאם הגעה מראש